Zpět nahoru
RECENZE od klientů

 

 

 

 

 

 

Rhodos- hotel Princess Flora (červenec 2013) 

Příjemný hotel rodinného typu, který nás neohromil, ale ani nezklamal. Pokoje jednoduše zařízené, čisté. Kuchyňský kout se zákl.kuch.vybavením. Televize satelit. Klimatizace za poplatek.
Malý balkon, na kterém chyběly sušáky a ani šňůry nebylo kde uvázat. Výhled do překrásné ovocné zahrady s pomerančovníky a citroníky.
Koupelna byla malá se starou oprýskanou vanou.
U hotelu velký bazén a brouzdaliště pro děti. Personál slušný a velmi ochotný.
Jídlo bylo velmi dobré-několik druhů. Zmrzlina, zákusky, ovocné želé. Ovoce pouze meloun. Pití u polopenze za poplatek.
U hotelu je malý stánek se suvenýry a i všechno to nejnutnější se tam sežene. V okolí hotelu se nic neděje. Jedna benzínka a asi tři supermarkety. Večer zábava v okolí hotelu žádná.
Pláž je od hotelu asi 400 m písčitá s oblázky neudržovaná a okolí nepěkné. Na pláž se chodí přes velmi rušnou silnici bez jakéhokoliv přechodu, což je velmi nepříjemné. Krásná pláž vzdálená od hotelu asi 20min. je písčitá se skleněnými barevnými oblázky a pozvolným přístupem do vody . Slunečníky a lehátka za poplatek .Je zde i několik velmi pěkných hotelů, kde se pořád něco děje.   Hlavně atrakce pro malé děti. Největší je Sunwing Kalithea Beach.
Ostrov Rhodos je krásný a jeho hlavní město Rhodos překrásné .Je zde mnoho historických památek a rušný život.
  

Turecko, Side - hotel Miami Beach (srpen 2013)  

Ubytování: Ubytování průměrné, ale pěkné a čisté. 

Stravování: Stravování výborné. Velký výběr zeleniny a salátů. Menší výběr ovoce (meloun, jablko, hruška, 1x za pobyt hrozny a broskve). Jídlo chutné, každý den jiné. Většinou mleté maso v omáčce nebo kuře, ryba občas něco smaženého. Snídaně jednotvárné, lupínky, jogurt, sýr, šunka, saláty, párky, vejce a pečivo. Žádné sladké pečivo. Malá nabídka alkoholických nápojů (pivo, víno, vodka). 

Vybavení, služby a personál hotelu: Vybavení i služby základní. Personál příjemný a ochotný. Množství lehátek u hotelu nedostačující. Lehátka obsazena ručníky i když na nich nikdo neležel. 

Pláž a moře: Pláž nedostačující vzhledem ke kapacitě hotelu. Kapacita hotelu cca 200 lidí, kapacita pláže cca 35 lehátek. Lehátka těsně u sebe, pokud si někdo rozdělá slunečník zastíní i okolní lehátka. Na lehátkách opět ručníky již od snídaně. Hotelová pláž není nijak označená. V okolí další pláže buď za poplatek 5 - 7 euro nebo zdarma, ale bylo třeba si dát nápoj nebo jídlo v plážovém baru. Moře čisté, teplé, velmi pozvolný vstup. 

Okolí hotelu: Okolí hotelu pěkné, vcelku klidné. Příjemná promenáda okolo pláže, po které se dá dojít až do města Side. Do města se dá jít i jinudy okolo historických ruin. Město pěkné, ale na každém rohu "otravný" prodavač nebo číšník lákající do baru či restaurace. Obchody pouze se suvenýry a "značkovým" zbožím". V sobotu se konaly trhy. Opět pouze suvenýry a oblečení. O cenách nutno smlouvat  

S dovolenou jsme byly velice spokojené. Jen příjemný dojem z dovolené kazila hotelová pláž. Buď zajistit větší část pláže nebo do inzerátů uvádět jasně, že pláž je nedostačující a že je třeba počítat s nutností za pláž respektive za lehátka platit na cizích plážích. Pokud někdo odjede na dovolenou s představou, že už tam za nic neutratí, může mít problém. Jen na ručníku Vás na pláži ležet nenechají. 

od: slečna Tereza

Chorvatsko, Crikvenica – depadance Omorika (srpen 2013)  

Cesta  autobusem tam i zpět byla skvělá. Ubytování bylo děsné - že bude jednoduché nám nevadilo , ale postele měly tak proležené matračky, že se na nich nedalo spát - řekla jsem si o výměnu a dali nám ještě jedny tenké na ty stávající. Deka na přikrytí byla špinavá a zaprášená - bohužel jsme ji musely použít vzhledem k počasí. Delegátka se nám ukázala při příjezdu a odjezdu, jinak jsme si ji chytali při jídle. Informace o akcích dávala pozdě až po několikerém upozornění. Wifi byla jen u recepce. Na jídlo nás poslali asi 1km do hotelu - to nám nevadilo, jídlo bylo dobré. Nicméně kompenzaci za to dali jen tu , že jsme si první den mohli jedno pití dát zadarmo. Pro důchodce to bylo náročnější už vzhledem k tomu, ze depandence byla v prudkém kopci. Počasí nám moc nepřálo, moře bylo studené a propršelo nám to od soboty do středy, bohužel :( 

Vybavení, služby a personál hotelu: vyšli nám vstříc - nemohli toho však moc dělat, záleželo na majiteli 

Pláž a moře: pláží bylo na výběr několik a byly dobré, občas tam i fungovala sprcha na žetony, moře čisté, ale studené 

Okolí hotelu: bylo to na velkém kopci, ale dobré 

od: paní R.H.  

Egypt, Hurghada - hotel Tia Heights Makadi Bay 5* (červen 2013) 

Ubytování: Bungalov byl pěkný, čistý, každý den vybaven mini bar v ledničce, vody dostatek 

Stravování: Strava typická v Africe, pití dostatek 

Vybavení, služby a personál hotelu: animační programy pěkné, bazény čisté, ale já jezdím k moři, tak bazény nepotřebuji 

Pláž a moře: Teplota moře neklesla pod 30°C, vzduch přes 40°C, lehátka a slunečníky ok. Doporučuji pro šnorchlování a potápění 

Okolí hotelu: V okolí hotelu je pouze AQUAPARK, jinak nic 

Jak jste byli celkově spokojeni s Vaší dovolenou? Tento hotel bych doporučila rodině s dětmi, které mohou využívat zdarma AQUA park, který je opravdu nádherný. Byla jsem k mému překvapení ubytována v bungalovu, který byl pěkný, ale dost daleko k moři. Moře křišťálově čisté, z mola jsou vidět korály a překrásné rybky. Kdo chce klid, teplo, teplé moře, tak doporučuji. Strava horší než v Tunisku 3+. 

od: paní Danky